clubkampioenschap


wedstrijden vrijdag 1 maart 2024

18u00 : L. Verbeke – J. Raes – K. Derycke

                J. Bulcke – J. Depla – C. Delaey

19u30 : E. Vanacker – P. Eeckhout – F. Defrancq

                K. Blondeel – K. Vandicke – B. Dochy

wedstrijden zaterdag 2 maart 2024

13u30 : W. Vanpeteghem – N. Mostrey – N. Nge Htwe

                G. Vandendriessche – D. Huyghebaert – E. Huyghebaert

15u00 : L. Lambrecht – D. Platteeuw – G. Deroo

                C. Snauwaert – P. Wittouck – R. Vercruysse

16u30 : D. Berten – N. Vandepitte – F. Delaey

                D. Declercq – P. Haghedoorn – B. Dierick



wedstrijden vrijdag 2 februari 2024

18u00 : J. Buyse – N. Debusschere – D. Dufoor                                 13             

               P. Hoet – M. Viaene – J. Demonie                                              8

19u30 : N. Debusschere – F. Hoet – K. Samyn                                     0

                D. Dufoor – M. Denolf – B. Dehaese                                        12

wedstrijden zaterdag 3 februari 2024

13u30 : R. Depypere – J. Wittouck – M. Bardyn                                  10

               G. Depypere – F. Crabbe – C. Vandeginste                            12

15u00 : L. Verbeke – F. Delaey – B. Dierick                                          12

               K. Maekelberg – R. Deckmyn – R. Ingels                                2

16u30 : G. Depoortere – D. Vanackere – C. Delaey                            12

                E. Vanacker – C. Vandeginste – M. Deserranno                 11



wedstrijden vrijdag 5 januari 2024

18u00 : G. Catrysse – B. Dochy – E. Wyffels                                        2

                F. Vanelslander – J. Debaes – T. Bruneel                             14

19u30 : M. Sioen – P. Eeckhout – A. Cappan                                       13

                M. Todts – B. Heemeryck – C. Vandeginste                          5

wedstrijden zaterdag 6 januari 2024

13u30 : G. Depypere – J. Depla – M. David                                             8

               P. Mertens – F. Bossuyt – K. Derycke                                      12

15u00 : G. Declerck – P. Wittouck – C. Vanden Broucke                 10

                G. Vandendriessche – M. Desomer – P. Haghedoorn       14

16u30 : J. Wittouck – L. Willaert – MC Bardyn                                    13

               E. Hoornaert – J. Vanhalst – M. Bardyn                                    6


wedstrijden vrijdag 1 december 2023

18u00 : J. Bulcke – P. Haghedoorn – J. Deprez                                     9                        

               K. Blondeel – R. Deceuninck – W. Vanhecke                         13

19u30 : T. Heemeryck – T Defraeye – D. Platteeuw                           7

               D. Declercq – P. Wittouck – J. Bouckenooghe                       13


wedstrijden zaterdag 2 december 2023

13u30 : L. Lambrecht – J. Vandromme – R. Vercruysse                    13

               R. Depypere – E. Hoornaert – N. Nge Htwe                             3

15u00 : M. Vandepitte – D. HuyghebaertE. Huyghebaert             7

                K. Maekelberg – C. Delaey – C. Verhaeghe                             12

16u30 : L. Verbeke– M. De Clerck – N. Mostrey                                    12

               N. Vandepitte – J. Deckmyn – G. Vandermeersch                  4


wedstrijden vrijdag 3 november 2023

18u00 : J. Buyse – F. Hoet – M. Viaene                                            8

               P. Hoet – K. Samyn – S. Vanneste                                     13

19u30 : C. Snauwaert – F. Defrancq – S. Breyne                         13

                G. Depoortere - I. Hollevoet – G. Vandermeersch       8

wedstrijden zaterdag 4 november 2023

13u30 : P. Mertens – J. Debaes – D. Vanackere                              12

              W. Vanpeteghem – D. Berten - G. Deroo                              2

15u00 : R. Deceuninck – F. Bossuyt – T. Bruneel                            5

               N. Vandepitte - B. Dochy - C. Delaey                                   13

16u30 : E. Vanacker – J. Depla – M. David                                        12

               L. Verbeke – K. Vandicke – K. Derycke                                  3


wedstrijden vrijdag 6 oktober 2023

18u00 : F. Vanelslander –A. Cappan – W. Vanhecke           10

                G. Catrysse J. Vanhalst – J. Raes                              12

19u30 : C. Snauwaert – P. Eeckhout – L. Willaert                12

                D. Declercq – K. Vandicke – J. Demonie                     7

wedstrijden zaterdag 7 oktober 2023

13u30 : M. Todts – E. Huyghebaert – N. Nge Htwe               14

               G. Declerck – G. Vandendriessche – G. Deroo          10

15u00 : D. Huyghebaert – R. Deckmyn – R. Vercruysse       12

                D. Berten – R. Ingels – M. Deserranno                         9

16u30 : M. Sioen – A. Demasure – MC. Bardyn                        15

                J. Deckmyn – M. Desomer – M. De Clerck                  11

wedstrijden vrijdag 1 september 2023

18u00 : J. Bulcke – I. Hollevoet – F. Defrancq                     11

               E. Vanacker – J. Deprez – S. Breyne                          13

19u30 : K. Blondeel – B. Heemeryck – C. Verhaeghe         11

                R. Depypere – B. Dehaese – E. Wyffels                    13

wedstrijden zaterdag 2 september 2023

13u30 : G. Depypere – J. Vandromme – N. Mostrey               6

               E. Hoornaert – M. Vandepitte – B. Dierick                12

15u00 : W. Vanpeteghem – F. Delaey – T. Heemeryck        12

                L. Lambrecht – M. Denolf – C. Vanden Broucke      9

16u30 : K. Maekelberg – F. Crabbe – M. Bardyn                     13

                G. Depoortere – J. Wittouck – C. Vandeginste           2


CLUBKAMPIOENEN 2022/2023 :

° Bij de dames : ROSA INGELS

° bij de heren : EDDY HUYGHEBAERT

° over all champion : EDDY HUYGHEBAERT

wedstrijden vrijdag 2 juni 2023

18u00 : F. Hoet – V. Beernaert – M. Todts                             5

               S. Vanneste – K. VandickeE. Vanacker                 14

19u30 : P. Hoet – T. Defraeye - S. Vanneste                        13

               N. Debusschere – D. Dufoor – V. Beernaert            5

wedstrijden zaterdag 3 juni 2023


15u00 : R. Deceuninck – N. Mostrey – E. Wyffels                10

               M. Vandepitte – B. HeemeryckK. Derycke          12


16u30 : K. Maekelberg – M. De Clerck – K. Vandicke         11

               M. Denolf – J. Deckmyn – M. Deserranno             13


wedstrijden vrijdag 5 mei 2023

18u00 : C. Snauwaert – B. Dochy – F. Bossuyt                               11

               R. Deceuninck – J. Debaes – P. Eeckhout                           12

19u30 : B. Dochy – B. Dehaese – J. Raes                                          14

               P. Wittouck – P. Hagedooren – M. Bardyn                        8

wedstrijden zaterdag 6 mei 2023

13u30 : L. Lambrecht – M. Todts – G. Vandermeersch              12

              W. Vanpeteghem – J. Vandromme – N. Cauwelier          9

15u00 : G. Declerck – D. Berten – F. Delaey                                    13

               R. Depypere – C. Delaey – B. Dierick                                    8

16u30 : F. Vanelslander – F. Crabbe – N. Mostrey                           5

               R. Deceuninck – N. Vandepitte – G. Deroo                       12


wedstrijden vrijdag 28 april 2023

18u00 : P. Hoet – J. Buyse – C. Hoornaert                            12

               F. Hoet – D. Dufoor  – M. Bardyn                                8

19u30 : V. Beernaert – F. Defrancq – D. Dufoor                   3

               K. Vandicke – N. Debusschere – E. Wyffels            12

wedstrijden zaterdag 29 april 2023

13u30 : D. Huyghebaert – L. Willaert – N. Mostrey              4

               E. Huyghebaert – N. Nge Htwe – R. Vercruysse  12

15u00 : C. Snauwaert – C. Verhaeghe – N. Mostrey             9

               M. Sioen – M. Desomer – R. Vercruysse                   12

16u30 : G. Depypere – J. Deprez – A. Demasure                    5

               C. Snauwaert – K. Vandicke – MC Bardyn                12


wedstrijden vrijdag 7 april 2023

18u00 : G. Depoortere – B. Dehaese – G. Vandermeersch               8

                E. Vanacker – W. Casier – J. Raes                                             13

19u30 : E. Hoornaert – R. Hoornaert – G. Depoortere                       13

               M. Denolf – C. Snauwaert – E. Wyffels                                     11

wedstrijden zaterdag 8 april 2023

13u30 : G. Catrysse – G. Vandendriessche – N. Cauwelier              15

               G. Depypere – E. Wyffels – C. Vanden Broucke                      4

15u00 : P. Mertens – J. Depla – M. David                                                  6

                L. Verbeke – M. De Clerck – R. Ingels                                       12

16u30 : D. Declercq – K. Vandicke – C. Delaey                                      14

               M. Vandepitte – J. Wittouck – M. Deserranno                         6


wedstrijden vrijdag 3 maart 2023

18u00 : C. Snauwaert - W. Casier - J. Denolf                                    13

                R. Deceuninck - J. Depla - J. Debaes                                     6

19u30 :  K. Maekelberg - T. Defraeye - K. Depla                               8

               M. Sioen - K. Vandicke - P. Eeckhout                                  13

wedstrijden zaterdag 4 maart 2023

13u30 : E. Huyghebaert - J. Vanhalst - M. David                            16

               D. Huyghebaert - F. Crabbe - N. Nge Htwe                         5

15u00 : L. Verbeke - R. Hoornaert - N. Cauwelier                          13

               G. Depypere - F. Bossuyt - K. Derycke                                  4

16u30 :  E. Hoornaert - J. Deprez - G. Vandermeersch                    4

                F. Vanelslander - C. Verhaeghe - J. Depla                         12

wedstrijden vrijdag 3 februari 2023

18u00 : V. Beernaert - J. Buyse - K. Derycke                                     8

               N. De Busschere - F. Hoet - P. Hoet                                     12

19u30 : N. De Busschere - K. Samyn - S. Vanneste                           6       

                M. Viaene - D. Dufoor -  K. Derycke                                    13

wedstrijden zaterdag 4 februari 2023

13u30 : L. Lambrecht - P. Wittouck - J. Vanhalst                            9             

               P. Mertens - P. Hagedoorn - C. Hoornaert                        12

15u00 : G. Declerck - N. Vandepitte - G. Deroo                              10

                D. Berten - G. Catrysse - R. Ingels                                       12

16u30 :  J. Wittouck -  L. Willaert - M. Bardyn                                12

               M. Todts - J. Deckmyn - M. Deserranno                             11


wedstrijden vrijdag 6 januari 2023

18u00 : J. Wittouck - G. Depoortere - J. Bouckenooghe                  14

                M. Sioen - M. De Clerck - C. Vanden Broucke                     2

19u30 : G. Depoortere - A. Demasure - R. Vercruysse                     5       

                E. Vanacker - J. Vandromme - C. Vandenbroucke              13

wedstrijden zaterdag 7 januari 2023

13u30 : G. Vandendriessche - F. Crabbe - MC Bardyn                      1

               R. Depypere - F. Delaey - B. Dierick                                        14

15u00 : J. Vandromme - M. Desomer - B. Dierick                             11

               G. Depypere - F. Bossuyt - M. Bardyn                                    12

16u30 : D. Declercq - B. Dehaese - C. Vandeginste                           12 

                J. Wittouck - C. Snauwaert - B. Heemeryck                          10

  

wedstrijden vrijdag 2 december 2022

18u00 : C. Snauwaert - K. Vandicke - T. Defraeye                   8

               M. Denolf -  E. Hoornaert - F. Defrancq                       14

19u30 : D. Huyghebaert - P. Eeckhout - R. Vercruysse          9

               M. Todts - E. Huyghebaert - N. Nge Htwe                 12

wedstrijden zaterdag 3 december 2022

15u00 : B. Dochy - J. Vanhalst - M. David                                  12

               L. Willaert- W. Casier - C. Hoornaert                             8

16u30 : M. Vandepitte- C. Verhaeghe - C. Vandeginste       14

                E. Vanacker - J. Deprez - N. Mostrey                            9


wedstrijden vrijdag 25 november 2022

18u00 : F. Vanelslander - K. Huyghebaert - F. Defrancq                               12

                V. Beernaert - F. Hoet - S. Willaert                                                          6

19u30 : P. Hoet - N. Debusschere - J. Buyse                                                        12

               S. Vanneste - K. Samyn - M. Viaene                                                          0

wedstrijden zaterdag 26 november 2022

14u00 : G. Vandendriessche - G. Depoortere - C. Vanden Broucke            10

               N. Vandepitte - P. Wittouck - P. Hagedoorn                                         12

16u00 : P. Mertens - J. Debaes - R. Ingels                                                             14

               K. Maekelberg - J. Raes - J. Deckmyn                                                        4

wedstrijden vrijdag 4 november 2022

18u00 : M. Vandepitte - E. Huyghebaert - N. Nge Htwe     14

                 E. Hoornaert- J. Debaes - R. Vercruysse                     6

19u30 : G. Catrysse - R. Hoornaert - C. Hoornaert                  6

               D. Declercq - D. Huyghebaert - N. Mostrey               12

wedstrijden zaterdag 5 november 2022

13u30 : R. Depypere - G. Vandendriessche - MC. Bardyn     0

              W. Vanpeteghem - M. Desomer - C. Vandeginste    12

15u00 : L. Lambrecht- K. Vandicke - G. Deroo                        13

                G. Declerck- R. Deceuninck - C. Delaey                       9

16u30 : L. Verbeke - D. Berten - B. Dierick                               12

               R. Dewachter - F. Delaey - M. Bardyn                         11


wedstrijden vrijdag 7 oktober 2022

18u00 : C. Snauwaert - J. Depla - J. Vanhalst                              15

               M. Todts - B. Heemeryck - J. Raes                                     7

19u30 : R. Deceuninck - P. Eeckhout - B. Dehaese                     8

                M. Sioen - P. Hagedoorn - P. Wittouck                          12

wedstrijden zaterdag 8 oktober 2022

13u30 : E. Hoornaert - A. Demasure - C. Vanden Broucke     11

               G. Depoortere - F. Delaey - N. Cauwelier                      12

15u00 : M. Vandepitte - L. Willaert - M. David                          12

               N. Vandepitte - J. Deckmyn  - C. Vandeginste              2

16u30 :  F. Vanelslander - R. Deckmyn - M. Deserranno         3

                W. Vanpeteghem - N. Mostrey - R. Ingels                   13



wedstrijden vrijdag 2 september 2022

18u00 : E. Vanacker - F. Crabbe - B. Heemeryck                    12

               G. Catrysse - M. Denolf - B. Dochy                               10

19u30 : L. Lambrecht - D. Declercq - T. Defraeye                  16   

               K. Maekelberg- M. De Clerck - W. Casier                    11

wedstrijden zaterdag 3 september 2022

13u30 : R. Depypere - D. Berten - G. Vandermeersch             0

               G. Depypere - C. Verhaeghe - T. Heemeryck             14

15u00 : G. Declerck - J. Deprez - G. Deroo                                   8

                L. Verbeke - J. Vandromme - MC. Bardyn                 12

16u30 : W. Vanpeteghem - F. Defrancq - G. Damman           0

                P. Mertens - M. Desomer - C. Delaey                          12





CLUBKAMPIOENEN 2021/2022 :

° Bij de dames : GABY DEROO

° bij de heren : MARC VANDEPITTE

° over all champion : GABY DEROO


wedstrijden vrijdag 3 juni 2022

18u30 : E. Hoornaert - W. Casier - N. Nge Htwe                       9

               D. Huyghebaert - T. Defraeye - M. David                    12

wedstrijden zaterdag 4 juni 2022

13u30 : C. Depypere - M. Desomer - G. Vandermeersch         3

               M. Vandepitte - J. Deprez - MC Bardyn                        12

15u00 : G. Declerck - G. Depoortere - F. Crabbe                         9

               G. Depypere - D. Declercq - J. Debaes                            12

16u30 : M. Todts - J. Raes - T. Heemeryck                                     1

               K. Maekelberg - J. Deckmyn - R. Ingels                         14


wedstrijden donderdag 26 mei 2022

14u00 : C. Snauwaert - C. Hoornaert - J. Vanhalst                     13

                P. Eeckhout - K. Vandicke - J. Debaes                              8

16u00 : E. Hoornaert - J. Vanhalst- C. Hoornaert                         8

                M. Vandpeitte - S. Willaert - K. Huyghebaert                12

wedstrijden vrijdag 6 mei 2022

18u00 : V. Beernaert - K. Samyn - M. Viaene                                9

                P. Hoet - J. Buyse - T. Heemeryck                                    14

19u30 : F. Hoet - K. Huyghebaert - S. Willaert                            12

               S. Vanneste - T. Defraeye - F. Defrancq                            9

wedstrijden zaterdag 7 mei 2022

13u30 : R. Dewachter - M. Desomer - M. Bardyn                       13

               L. Verbeke - M. Denolf - N. Mostrey                                  8


15u00 : L. Lambrecht - J. Wittouck - MC. Bardyn                        9

               P. Mertens - F. Delaey - C. Delaey                                     12

16u30 : W. Vanpeteghem - D. Berten - G. Deroo                        15

               E. Vanacker - M. De Clerck - M. Deserranno                  3


wedstrijden vrijdag 1 april 2022

18u00 : M. Todts - K. Huyghebaert - R. Vercruysse               7

                E. Huyghebaert - S. Willaert - T. Heemeryck          14

19u30 : C. Snauwaert - F. Eeckhout - J. Raes                            13

               G. Depoortere - F. Defrancq - R. Deceuninck            11

wedstrijden zaterdag 2 april 2022

13u30 : P. Mertens - R. Deckmyn - M. David                             11

               M. Vandepitte - J. Vandromme - N. Nge Htwe          15

15u00 : D. Huyghebaert - J. Deprez - R. Ingels                          3

               M. Sioen - M. Denolf - N. Mostrey                                 13

16u30 : C. Depypere - C. Verhaeghe - M. Deserranno             4

               D. Declercq - K. Vandicke - G. Vandermeersch          14


wedstrijden vrijdag 4 maart 2022

18u00 : E. Hoornaert - M. Todts - L. Provoost                              9

               E. Vanacker - J. Deckmyn - R. Deckmyn                        13

19u30 : F. Vanelslander - W. Casier - L. Provoost                     11

               R. Depypere - R. Hoornaert - E. Hoornaert                    13

wedstrijden zaterdag 5 maart 2022

13u30 : G. Declercq - M. De Clerck - G. Damman                        8

                G. Depypere - J. Vandromme - G. Vandendriessche 12


15u00 : R. Dewachter - F. Delaey - C. Delaey                               10

                L. Lambrecht - D. Berten - C. Vandeginste                   12

16u30 : L. Verbeke - F. Crabbe - R. Vercruysse                            10            

               W. Vanpeteghem - E. Huyghebaert - G. Deroo            12


wedstrijden vrijdag 4 februari 2022

18u00 : F. Hoet - M. Viaene - K. Samyn                                             8

               V. Beernaert - P. Hoet -G. Vandermeersch                     14

19u30 : F. Vanelslander - M. Viaene - F. Hoet                               15

                V. Beernaert - P. Hoet- K. Samyn                                         8

wedstrijden zaterdag 5 februari 2022

13u30 : M. Sioen - M. Desomer - M. David                                     12

               M. Denolf - G. Vandendriessche- C. Vandeginste        10

15u00 : D. Huyghebaert - N. Nge Htwe - MC. Bardyn                 9

               M. Sioen - C. Snauwaert -M. Bardyn                                 12

16u30 : J. Wittouck - R. Deceuninck - R. Ingels                             8

                R. Depypere -  R. Deckmyn - M. Deserranno                12


wedstrijden vrijdag 7 januari 2022

18u00 : E. Hoornaert - K. Huyghebaert - J. Raes                  13

               D. Declercq - S. Willaert - F. Defrancq                          8

19u30 : E. Vanacker - P. Eeckhout - N. Mostrey                     12

               M. Todts - J. Depla - K. Vandicke                                   2

wedstrijden zaterdag 8 januari 2022

13u30 : L. Lambrecht - C. Verhaeghe - M.C. Bardyn           12

               G. Depypere - J. Deprez - G. Vandermeersch           3

15u00 : L. Verbeke - M. Desomer - C. Hoornaert                 13

               C. Snauwaert - J. Vanhalst - C. Vandeginste             9

16u30 : G. Declerck - F. Delaey - C. Delaey                            17

                K. Maekelberg - J. Deckmyn - G. Damman            10


wedstrijden vrijdag 3 december 2021

18u00 : C. Snauwaert - F. Hoet - K. Cuveele                                   13

               P. Hoet - P. Eeckhout -J. Buyse                                              1

19u30 : D. Declercq - W. Casier - K. Vandycke                                  8

               S. Vanneste - J. Debaes - N. De Busschere                         12

wedstrijden zaterdag 4 december 2021


15u00 : G. Depoortere - D. Berten - G. Deroo                                 12

                J. Wittouck - E. Huyghebaert -  M. Bardyn                        4

16u30 : M. Vandepitte - J. Depla - C. Vanden Broucke                 12            

                F. Vanelslander - R. Deceuninck - R. Vercruysse             7


wedstrijden vrijdag 5 november 2021

18u00 : C. Snauwaert - F. Hoet - M. David                                     6

               M. Todts - J. Vanhalst - C. Hoornaert                               12

19u30 : E. Hoornaert - B. Dochy - N. Nge Htwe                         13

               D. Huyghebaert- R. Hoornaert - M. David                      5

wedstrijden zaterdag 6 november 2021

13u30 : P. Mertens - J. Debaes - J. Deprez                                     6

               R. Dewachter - J. Raes - C. Verhaeghe                           12

15u00 : W. Vanpeteghem - J. Vandromme - T. Heemeryck 12

                G. Declercq - C. Depypere - G. Damman                       9

16u30 : K. Maekelberg - M. De Clerck - J. Deckmyn               10

                R. Depypere - R. Deceuninck - F. Crabbe                      12


wedstrijden vrijdag 1 oktober 2021

18u00 : C. Snauwaert - J. Buyse - K. Samyn                              10

               E. Vanacker - S. Vanneste - M. Viaene                           16

19u30 : D. Declercq - N. De Busschere - V. Beernaert           13

                P. Hoet- B. Dochy - K. Cuveele                                         1

wedstrijden zaterdag 2 oktober 2021

13u30 : P. Mertens - R. Deceuninck - N. Mostrey                   11

               M. Todts - M. Vandepitte - C. Vandeginste                   12

15u00 : G. Depoortere - W. Casier - R. Ingels                          12

                R. Deckmyn - J. Debaes - M. Desseranno                   9

16u30 : F. Vanelslander - G. Vandendriessche - M. Bardyn12

                J. Wittouck - F. Defrancq - C. Vanden Broucke         4


wedstrijden vrijdag 3 september 2021

18u00 : E. Vanacker - Y. Vandromme - G. Deroo                   12

               K. Maekelberg - D. Berten - J. Deckmyn                      6

19u30 : G. Depypere - M. De Clerck - Y. Vandromme            13

               E. Vanacker - T. Defraeye - C. Vandeginste                 4

wedstrijden zaterdag 4 september 2021

13u30 : C. Depypere - G. Depypere - C. Delaey                           4

               L. Verbeke - G. Vandendriessche - F. Crabbe           13

15u00 : W. Vanpeteghem - E. Huyghebaert - R. Vercruysse11

                L. Lambrecht - M. Vandepitte - M. Denolf              12

16u30 : R. Dewachter - F. Delaey - C. Vandeginste                12

               R. Depypere - D. Declercq - G. Damman                   10