di 23.04 18u00

P. Mertens – K. Blondeel – C. Snauwaert

P. Dewachter – H. Warlop – A. De Witte


vr 26.04 18u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 27.04 14u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 27.04 17u00

wedstrijd Federatietornooi heren

wo 01.05 13u30

wedstrijd clubbolling

wo 01.05 15u00

wedstrijd clubbolling

wo 01.05 16u30

wedstrijd clubbolling

vr 03.05 18u00

wedstrijd clubbolling

vr 03.05 19u30

wedstrijd clubbolling

za 04.05 13u30

wedstrijd clubbolling

za 04.05 15u00

wedstrijd clubbolling

za 04.05 16u30

wedstrijd clubbolling

zo 05.05 09u30

Gilbert Roosebrouck – Uriel Faes

do 09.05 13u30

wedstrijd clubbolling

do 09.05 15u00

wedstrijd clubbolling

do 09.05 16u30

wedstrijd clubbolling

vr 10.05 17u30

Marc Denolf – Gianni Lefever

za 11.05 13u30

halve finale grote prijs De Wasbeer 3 tegen 3

za 11.05 16u00

halve finale grote prijs De Wasbeer 3 tegen 3

zo/di 12.05 09u30

Frans Vanelslander – Clement Petit

za 18.05 14u00

Godfried Vandendriessche – Chris Snauwaert

za 18.05 16u00

Erwin Hoornaert – Johan Wittouck

ma 20.05 14u30

finale grote prijs De Wasbeer 3 tegen 3

vr 24.05 18u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 25.05 14u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 25.05 16u00

wedstrijd Federatietornooi heren

ma 27.05 17u00

Christine Delaey – Tamara Heemeryck

Christiane Vandecasteele – Erna Vermoere

woe 29.05 16u00

wedstrijd Federatietornooi dames

za 01.06 14u00

Geert Depoortere – Steven Bussche

za 01.06 16u00

André Bussche – Johan Denolf

vr 07.06 18u00

wedstrijd clubbolling

vr 07.06 19u30

wedstrijd clubbolling

za 08.06 13u30

wedstrijd clubbolling

za 08.06 15u00

wedstrijd clubbolling

za 08.06 16u30

wedstrijd clubbolling

vr 14.06 17u30

wedstrijd 4° finale B-spelers

za 15.06 14u00

wedstrijd 4° finale B-spelers

za 15.06 vanaf 16u00

vrijhouden voor privégebruik

za 22.06 14u00

wedstrijd 4° finale B-spelers

za 22.06 16u00

wedstrijd 4° finale B-spelers

woe 26.06 16u00

wedstrijd Federatietornooi dames

vr 28.06 18u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 29.06 14u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 29.06 16u00

wedstrijd Federatietornooi heren

za 06.07 14u00

wedstrijd 2° finale B-spelers

za 06.07 16u00

wedstrijd 2° finale B-spelers

za 20.07 14u30

finale Vlaams kampioenschap B-spelers

za 21.09 14u30

finale Vlaams kampioenschap dames 2 tegen 2