18° grote prijs de Wasbeer 3 tegen 3

18° grand prix de Wasbeer 3 contre 3

finale maandag/lundi 20 mei/mai 2024

wedstrijden 16° finale

matches 16° finale

wo/me 10.01 17u30

R. Kuylle – R. Verlinde – I. Desender                          20

F. Demets – S. Deplechin – F. Montignie                    8

za/sa 13.01 16u00

L. Lambrecht – R. Deceuninck – N. Logghe             20

L. Fourez – J. Gilbert – L. Vanoverbeke                      12

ma/lu 15.01 18u00

I. Mahieu – G. Catrysse – A. Bussche                          20   

JP Vanoosthuyse – N. Vanhoutte – D. Pollard         12

do 18.01 17u00


F. Anseeuw – L. Bossy – N. Decorte                               9

M. Titeca – F. Verholle – M. Vandenameele             20

sam 20.01 14h00

A. Rickett – L. Breyne – C. Page                                       8

P. Stievenart – F. Messian – K. Maes                           20

zo 21.01 09u30

S. Verhaeghe – E. Dubois – JC. Plowy                          13

G. Froyman – R. Froyman – E. Verhamme                20

ma/lu 29.01 18u00

P. Mertens – M. Vandepitte – C. Snauwaert              20

A. Bossut – C. Godderis – M. Vanden Borre                 8

wo/me 31.01 18u00

P. Willem – M. Osaer – D. Ophals                                   20

X. Salembier – P. Lepers – D. Depelchin                      17

zo 04.02 09u30

K. Maekelberg – J. Deckmyn – R. Ingels                       16

G. Depypere – E. Hoornaert – D. Declercq                  20

wo 07.02 17u00

L. Verbeke – F. Delaey – C. Delaey                                  20

W. Vanpeteghem – E. Vanacker – F. Vanelslander   16

vr/ve 09.02 18u30

S. Vannieuwenhuyse – J. Bulcke – G. Depoortere      19

P. Dewachter – H. Warlop – A. De Witte                        20

za 10.02 14u00

E. Raes – B. Steenkiste – J. Caerels                                  20

R. Vandamme – A. Vanhoorne – P. Martlé                   19

ma/lu 12.02 18u00

J. Berthe – F. Demeyere – S. Meuris                               20

V. Butin – U. Faes – D. Butaye                                           17

za/sa 17.02 14u00

JP Deroubaix – D. Bodart – M. Fourez                           20

R. Wostyn – N. Decorte – J. Vande Meirssche              14

za/sa 17.02 16u00

N. Lucq – V. Legrand – B. Paoli                                          18

R. Develter – K. Verkindere – G. Lefever                        20

zo/di 18.02 09u30

G. Van Belle – F. Van Belle – M. Depraetere                   17

A. Deschacht – N. Willaert – L. Cappelle                         20



wedstrijden voorronde

matches préliminaires

ma/lu 09.10 18u00

K. Maekelberg – J. Deckmyn – R. Ingels                              20

M. Moreno – C. Moreno – B. Devos                                        14

me 11.10 18h30

JP Deroubaix – D. Bodart – M. Fourez                                   20

F. Delhaye – C. Dekeyser – S. Lacante                                    14

za/sa 14.10 14u00

V. Butin – U. Faes – D. Butaye                                                    20

S. Rivière - P. Houfflain – J. Lecomte                                       14

vr 20.10 18u00

W. Vanpeteghem – E. Vanacker – F. Vanelslander             20

J. Cools – M. Vandepitte – L. Degruytere                                10

za 21.10 14u00

I. Mahieu – G. Catrysse – A. Bussche                                       20

W. Vanhoutte – J. Boysen – E. Vermoere                                12

za/sa 21.10 16u00

L. Fourez – F. Fourez – S. Braet                                                  18

A. Deschacht – N. Willaert – L. Cappelle                                20

me 25.10 17h30

X. Salembier - P. Lepers – D. Depelchin                                 20

JP Maréchal - L. Maréchal – F. Maréchal                               14

vr 10.11 17u30

P. Mertens – K. Blondeel – C. Snauwaert                               20

G. Vandendriessche – R. Depypere – F. Crabbe                    10

za 11.11 14u00

E. Raes – B. Steenkiste – J. Caerels                                            20

F. Godderis – M. Ferla – N. Wargnies                                       18

sa 11.11 16h00

A. Leclerc – M. Leclerc – G. Menet                                             17  

P. Stievenart - F. Messian – K. Maes                                         20

za 18.11 14u00

J. Wittouck – P. Hagedoorn – K. Vandicke                              17

M. Titeca – F. Verholle – M. Vandenameele                          20

za/sa 18.11 16u00

L. Lambrecht – R. Deceuninck – N. Logghe                           20

M. Zamparo – B. Naets – C. Petit                                                  7


17° grote prijs de Wasbeer 3 tegen 3

17° grand prix de Wasbeer 3 contre 3


finale maandag/lundi 29 mei/mai 2023


wedstrijd finale

ma/lu 29.05 14u30

G. Van Belle – F. Van Belle – M. Depraetere        24

JP Deroubaix – D. Bodart – M. Fourez                   17


wedstrijden halve finale

matches demi finale


za/sa 20.05 14u30

P. Dewachter – H. Warlop – A. De Witte                   14

G. Van Belle – F. Van Belle – M. Depraetere            20

vr/ve 26.05 18u30

E. Raes – G. Catrysse – J. Vande Meirssche              19 

JP Deroubaix – D. Bodart – M. Fourez                       20


wedstrijden 4° finale

matches 4° finale

zo 07.05 09u30

E. Raes – G. Catrysse – J. Vande Meirssche                           20

P. Willem – M. Osaer – J. Caerels                                               13

ma 08.05 18u00

I. Mahieu – R. Wostyn – W. Maes                                              11

P. Dewachter – H. Warlop – A. De Witte                                20

wo/me 10.05 18u30

JP Deroubaix - D. Bodart - M. Fourez                                      20

L. Verbeke – F. Delaey – J. Vandromme                                   11

za/sa 13.05 17u00

G. Van Belle – F. Van Belle – M. Depraetere                          20

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander               10



wedstrijden 8° finale

matches 8° finale


ma/lu 06.03 18u00

N. Lucq - V. Legrand - B. Paoli                                                        16

E. Raes - G. Catrysse - J. Vande Meirssche                                 20

za 11.03 14u00

P. Dewachter - H. Warlop - A. De Witte                                       20

M. Titeca - F. Verholle - M. Vandenameele                                16


za 18.03 14u00

P. Willem - M. Osaer - J. Caerels                                                     20

W. Vanhoutte - J. Heyndrickx - D. Ophals                                   17


di 26.03 09h30

G. Van Belle - F. Van Belle - M. Depraetere                                 20

JP. Vanoosthuyse - N. Vanhoutte - D. Pollard                            15


za 01.04 14u00

G. Vandendriessche - R. Depypere - F. Crabbe                          10

I. Mahieu - R. Wostyn - W. Maes                                                     20

za/sa 01.04 16u00

K. Maekelberg - F. Samyn - J. Deckmyn                                       17

L. Verbeke - F. Delaey - J. Vandromme                                         20

wo/me 19.04 17u30

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                                      16

JP Deroubaix - D. Bodart - M. Fourez                                           20

zo 23.04 09u00

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander                   20

L. Lambrecht - N. Vandepitte - C. Delaey                                     5

wedstrijden 16° finale

matches 16° finale


wo/me 04.01 18u00

X. Salembier - P. Lepers - D. Depelchin                              16

G. Vandendriessche - R. Depypere - F. Crabbe                20

lu 09.01 18h00

N. Lucq - V. Legrand - B. Paoli                                                20

A. Leclercq- M. Leclercq - G. Menet                                        0 (ff)

me 11.01 18h00

JP. Vanoosthuyse - N. Vanhoutte - D. Pollard                  20

S. Rivière - P. Houfflain - J. Lecomte                                   17

vr 13.01 17u30

L. Lambrecht - M. Todts - N. Logghe                                  18

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander          20

za 14.01 14u00

J. Wittouck - M. Bardyn - C. Vanden Broucke                   12

E. Raes - G. Catrysse - J. Vande Meirssche                         20

za 14.01 16u00

G. Depypere - E. Hoornaert - D. Declercq                           13

P. Dewachter - H. Warlop - A. De Witte                               20

zo 15.01 09u00

K. Maekelberg - F. Samyn - J. Deckmyn                              20

G. Froyman - R. Froyman - E. Verhamme                           18

wo/me 18.01 18u00

JP Deroubaix - D. Bodart - M. Fourez                                   20

Y. Rosselle - A. Terryn - L. Degruytere                                  17

za 21.01 14u00

J. Cools - M. Vandepitte - W. Dreesen                                     18

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                               20

za/sa 21.01 16u00

P. Willem - M. Osaer - J. Caerels                                               20

P. Stievenart - F. Messian - K. Maes                                        16

zo/di 29.01 10u00

G. Van Belle - F. Van Belle - M. Depraetere                           20

J. Boysen - A. Bussche - L. Cappelle                                          13

ma/lu 30.01 18u00

M. Titeca - F. Verholle - M. Vandenameele                           20

J. Berthe - F. Demeyere - S. Meuris                                           11

vr 10.02 18u00

W. Vanhoutte - J. Heyndricx - D. Ophals                                20

S. Vannieuwenhuyse - J. Bulcke - G. Depoortere                 16

za 11.02 14u00

I. Mahieu - R. Wostyn - W. Maes                                                20

R. Vandamme - A. Vanhoorne - P. Martlé                               15

zo/di 19.02 09u30

JP Maréchal - L. Maréchal - F. Maréchal                                   5

L. Verbeke - M. Vandepitte- J. Vandromme                           20

vr 17.03 18u00

L. Lambrecht - N. Vandepitte - C. Delaey                               20

R. Develter - K. Verkindere - G. Lefever                                    8



wedstrijden voorronde

matches préliminaires

vr 30.09 17u30

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander                    20

W. Dereu - P. Bossy - L. Brown                                                           12

woe 05.10 18u00

J. Wittouck - M. Bardyn - C. Vanden Broucke                             20

F. Hoet - K. Huyghebaert - S. Willaert                                            17

zo/di 09.10 10u00

G. Depypere - E. Hoornaert - D. Declercq                                     20

F. Godderis - A. Rickett - M. Ferla                                                    19

ma/lu 10.10 18u00

R. Kuylle - G. Maenhout - T. Heemeryck                                        0 (ff)

X. Salembier - P. Lepers - D. Depelchin                                        20

vr 14.10 17u30

R. Dewachter - G. Damman - C. Delaey                                        20

R. Verbeke - L. Vanderhaegen - A. Vannieuwenhuyse              7

za 15.10 13u30

A. Bossut - A. Watremez - V. Van Garsse                                        7

J. Berthe - F. Demeyere - S. Meuris                                                20

woe 19.10 17u00

G. Froyman - R. Froyman - E. Verhamme                                   20

P. Cneut - R. Vercruysse - N. Nge Htwe                                           3

za 22.10 14u00

F. Delhaye - C. Dekeyser - S. Lacante                                             13

Y. Rosselle - A. Terryn - L. Degruytere                                          20

za 22.10 16u00

A. Deschacht - N. Willaert - R. Vangeluwe                                    15

R. Develter - K. Verkindere - G. Lefever                                         20

zo 23.10 10u00

P. Willem - M. Osaer - J. Caerels                                                        20

F. Demets - S. Deplechin - F. Berthe                                                  5

zo 30.10 10u00

M. Petitberghien - G. Roosebrouck - M. Casteleyn                     16

L. Verbeke - F. Delaey - J. Vandromme                                            20






12° grote prijs de Wasbeer 3 tegen 3

12° grand prix de Wasbeer 3 contre 3

finale maandag/lundi 6 juni/juin 2022


wedstrijd finale

ma 06.06 14u30

E. Raes - J. Heyndricx - J. Boysen                                        24

M. Petitbergien - M. Vandepitte - E. Verhamme           21    

wedstrijden halve finale

za 21.05 14u00

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                            19

W. Vanhoutte - J. Heyndricx - J. Boysen                            20

za/sa 21.05 16u00

R. Vandamme - A. Vanhoorne - P. Martlé                         13

G. Froyman - M. Vandepitte - E. Verhamme                   20


wedstrijden 4° finale

matches 4° finale

zo 01.05 9u30

W. Vanhoutte - J. Heyndricx - J. Boysen                                  20

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander                14

vr 13.05 16u30

M. Titeca - F. Verholle - M. Vandenameele                               7

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                                   20

vr/ve 13.05 18u30

N. Lucq - V. Legrand - E. Delbecke                                               18

G. Froyman - M. Vandepitte - E. Verhamme                           20

zo 15.05 9u30

R. Vandamme - A. Vanhoorne - P. Martlé                                 20

L. Lambrecht - M. Todts - N. Logghe                                          19


wedstrijden 8° finale

matches 8° finale


ma 28.02 17u00

M. Petitberghien - P. Balory - B. Balory                               16

G. Froyman - D. Wastyn - E. Verhamme                              20


zo/di 13.03 09u30

N. Lucq - V. Legrand - E. Delbecke                                          20

R. Develter - K. Verkindere - G. Lefever                                 17

za 19.03 14u00

J. Cools - M. Vandepitte - R. Deckmyn                                   12

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                               20

za 19.03 16u00

M. Titeca - F. Verholle - M. Vandenameele                         20

P. Dewachter - A. De Witte - J. De Witte                                19

wo/me 23.03 18u00

W. Vanhoutte - J. Heyndricx - J. Boysen                               20

JP. Vanoosthuyse - N. Vanhoutte - D. Pollard                     14

vr 08.04 18u00

J. Bulcke - R. Develter - N. Haezebrouck                               18

L. Lambrecht - M. Todts - N. Logghe                                     20

za 23.04 16u30

I. Mahieu - A. Deschacht - D. Ophals                                      13

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander             20

za 14.05 17u00

S. Vannieuwenhuyse - J. Deblauwe - G. Depoortere         19

R. Vandamme - A. Vanhoorne - P. Martlé                             20

wedstrijden 16° finale

matches 16° finale


za 11.12 14u00

R. Dewachter - G. Damman - C. Delaey                                            16

J. Bulcke - Y. Rosselle - N. Haezebrouck                                          20

lu 13.12 18h00

N. Lucq - V. Legrand - E. Delbecke                                                    20

JP. Maréchal - L. Maréchal - F. Maréchal                                        16

za 18.12 14u00

F. Anseeuw - L. Bossy - P. Bossy                                                         14

L. Lambrecht - M. Todts - N. Logghe                                               20

me 22.12 18h00

M. Petitberghien - P. Balory - B. Balory                                          20

X. Salembier - P. Lepers - S. Lucq                                                       13

ma/lu 27.12 18u00

G. Froyman - D. Wastyn - E. Verhamme                                          20

J. Berthe - F. Demeyere - S. Meuris                                                     15

me 29.12 17h00

A. Leclercq - A. Watremez - D. Dujardin                                           17

JP. Vanoosthuyse - N. Vanhoutte - D. Pollard                                20

zo 09.01 10u00

S. Vannieuwenhuyse - J. Deblauwe - G. Depoortere                    20

N. Bruneel - L. Vanderhaegen - R. Froyman                                   16

zo 16.01 10u00

J. Cools - M. Vandepitte - R. Deckmyn                                              20

L. Verbeke - F. Delaey - J. Vandromme                                              17


woe 19.01 17u30

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                                          20

A. Rickett - L. Breyne - Y. Vermeulen                                                 14                         


za/sa 22.01 14u00

W. Vanhoutte - J. Heyndricx - J. Boysen                                           20

F. Godderis - K. Godderis - M. Ferla                                                      6

za 22.01 16u00

L. Delaey - P. Feys - W. Dreesen                                                            16

I. Mahieu - A. Deschacht - D. Ophals                                                  20

zo/di 23.01 10u00

D. Busine - S. Gautier - M. Merlevede                                                   5

R. Develter - K. Verkindere - G. Lefever                                             20

zo 30.01 09u30

R. Vandamme - A. Vanhoorne - P. Martlé                                         20

P. Willem - R. Verlinde - M. Verplancke                                               4

zo 06.02 09u00

P. Dewachter - A. De Witte - J. De Witte                                             20

G. Vandendriessche - N. Nge Htwe - R. Deceuninck                      14

vr 11.02 17u00

G. Depypere - E. Hoornaert - D. Declercq                                           19

M. Titeca - F. Verholle - M. Vandenameele                                        20

zo 27.02 09u00

M. Desmet - M. Alliet - J. Degruytere                                                   11

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander                          20






wedstrijden voorronde matches préliminaires

wo 14.10.20 16u00

P. Willem - R. Verlinde - M. Verplancke                              20

G. Declercq - G. Vandendriessche - R. Degezelle             16

vr/ve 16.10.20 18u00

S. Rivière - P. Houfflain - J. Lecomte                                      9

W. Vanpeteghem - E. Vanacker - F. Vanelslander           20

za 17.10.20 16u00

K. Maekelberg - D. Berten - M. De Clerck                           12

P. Mertens - K. Blondeel - C. Snauwaert                             20

vr 15.10.21 17u30

N. Nge Htwe - E. Huyghebaert - R. Vercruysse                17

F. Anseeuw - L. Bossy - P. Bossy                                            20

za/sa 23.10.21 14u00

W. Vanhoutte - J. Heyndricx - J. Boysen                              20

A. Bossut - A. Vandermarliere - Y. Vermeulen                    9

wo/me 03.11.21 18u30

JP. Maréchal - L. Maréchal - F. Maréchal                            20

J. Wittouck - M. Bardyn - C. Vanden Broucke                       6

zo/di 07.11.21 09u30

G. Van Belle - F. Van Belle - M. Depraetere                           9

M. Desmet - M. Alliet - J. Degruytere                                    20

sa 13.11.21 14h30

M. Deweer - J. Busine - R. Letangre                                         0 (ff) 

M. Petitberghien - P. Balory - B. Balory                               20

za 13.11.21 16u30

J. Cools - M. Vandepitte - R. Deckmyn                                  20

L. Degruytere - M. Stroobant - P. Viaene                               7

di 14.11.21 10h00

P. Stievenart - M. Vanoosthuyse - K. Maes                            0 (ff)

D. Busine - S. Gautier - M. Merlevede                                    20