federatietornooi heren

vrijdag 23 februari

Oostnieuwkerke/Johan Wittouck – Eernegem/Erik Raes

5 - 27

18u00 : Johan Wittouck – Danny Declercq – Kurt Vandicke

Eernegem/Didier Bonny – Oostnieuwkerke/Wilfried Vanpeteghem

15 - 15

18u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Noël Logghe

zaterdag 24 februari

Oostnieuwkerke/Etienne Vanacker – Poelkapelle/Andy De Witte

14 - 9

14u00 : Etienne Vanacker – Geert Depoortere – Erwin Hoornaert

De Mandel/José Cools – Oostnieuwkerke/Jamel Bulcke

16 - 14

14u00 : Jamel Bulcke – Krist Blondeel – Chris Snauwaert

Oostnieuwkerke/Kurt Maekelberg – Eernegem/Eddy Ingelbrecht

24 - 9

16u00 : Kurt Maekelberg – Patrick Mertens – Jannick Vandromme

Eernegem/Robert Wostyn – Oostnieuwkerke/Lode Lambrecht

12 - 16

16u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey – Frans Vanelslander


donderdag 25 januari

Eernegem/Pol Willem – Oostnieuwkerke/Etienne Vanacker

15 - 15

14u00 : Etienne Vanacker – Geert Depoortere – Erwin Hoornaert

vrijdag 26 januari

Oostnieuwkerke/Johan Wittouck – Poelkapelle/Patriek Dewachter

11 - 15

18u00 : Johan Wittouck – Marc Denolf – Kurt Vandicke

zaterdag 27 januari

Oostnieuwkerke/Jamel Bulcke – Schiervelde/Roger Verbeke

18 - 11

14u00 : Jamel Bulcke – Krist Blondeel – Chris Snauwaert

Poelkapelle/Roger Vandamme – Oostnieuwkerke/Wilfried Vanpeteghem

14 - 10

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Noël Logghe

Eernegem/Ivan Mahieu – Oostnieuwkerke/Lode Lambrecht

15 - 16

14u00 : Landry Verbeke – Rik Deceuninck – Frans Vanelslander

Oostnieuwkerke/Kurt Maekelberg – Poelkapelle/Frederic Marechal

17 - 11

16u00 : Kurt Maekelberg – Marc Vandepitte – Jannick Vandromme



vrijdag 29 december

Oostnieuwkerke/Etienne Vanacker - Houthem/Arneau Bossut

15 - 8

18u00 : Etienne Vanacker – Geert Depoortere – Erwin Hoornaert

Torhout/Pol Fiems – Oostnieuwkerke/Johan Wittouck

14 - 7

17u00 : Johan Wittouck – Marc Denolf – Kurt Vandicke

zaterdag 30 december

Oostnieuwkerke/Wilfried Vanpeteghem – Kortemark/Yvan Rosselle

16 - 15

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Marc Todts

Torhout/Geert Catrysse – Oostnieuwkerke/Kurt Maekelberg

14 - 9

14u00 : Kurt Maekelberg – Marc Vandepitte – Jannick Vandromme

Oostnieuwkerke/Lode Lambrecht – Poelkapelle/Marc Titeca

10 - 14

16u00 : Patrick Mertens – Rik Deceuninck – Frans Vanelslander

Eernegem/Dany Ophals – Oostnieuwkerke/Jamel Bulcke

16 - 15

16u00 : Jamel Bulcke – Krist Blondeel – Chris Snauwaert


vrijdag 24 november

Oostnieuwkerke/Wilfried Vanpeteghem – Eernegem/Didier Bonny

14 - 16

18u00 :  Danny Declercq – Noel Logghe – Marc Todts

Eernegem/Erik Raes – Oostnieuwkerke/Johan Wittouck

20 - 4

18u00 : Johan Wittouck – Marc Denolf – Kurt Vandicke

zaterdag 25 november

Oostnieuwkerke/Jamel Bulcke – De Mandel/José Cools

21 - 10

14u00 : Jamel Bulcke – Krist Blondeel – Chris Snauwaert

Oostnieuwkerke/Lode Lambrecht – Eernegem/Robert Wostyn

19 - 15

16u00 : Lode Lambrecht– Patrick Mertens – Frans Vanelslander

Eernegem/Ingelbrecht Eddy – Oostnieuwkerke/Kurt Maekelberg

16 - 9

16u00 : Kurt Maekelberg – Marc Vandepitte – Jannick Vandromme

Poelkapelle/ Andy de Witte – Oostnieuwkerke/Etienne Vanacker

9 - 14

16u00 : Landry Verbeke – Geert Depoortere – Erwin Hoornaert


donderdag 26 oktober

Poelkapelle/Patrick Dewachter – Oostnieuwkerke/Johan Wittouck

15  -  6

19u00 : Johan Wittouck – Marc Denolf – Kurt Vandicke

vrijdag 27 oktober

Oostnieuwkerke/Lode Lambrecht – Eernegem/Ivan Mahieu

10  -  10

16u00 : Patrick Mertens– Rik Deceuninck – Frans Vanelslander

Schiervelde/Roger Verbeke – Oostnieuwkerke/Jamel Bulcke

11  -  15

17u15 : Jamel Bulcke – Krist Blondeel – Vincent Butin

zaterdag 28 oktober

Poelkapelle/Frederic Marechal – Oostnieuwkerke/Kurt Maekelberg

11  -  10

14u00 : Kurt Maekelberg – Landry Verbeke – Jannick Vandromme

Oostnieuwkerke/Wilfried Vanpeteghem – Poelkapelle/Roger Vandamme

18  -  11

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Marc Todts

zondag 29 oktober

Oostnieuwkerke/Etienne Vanacker – Eernegem/Pol Willem

11  -  14

09u30 : Etienne Vanacker – Geert Depoortere – Erwin Hoornaert



vrijdag 29 september 2023

Oostnieuwkerke/Johan Wittouck – Torhout/Pol Fiems

18 - 14

18u00 : Johan Wittouck – Noël Logghe – Kurt Vandicke

Houthem/Arneau Bossut – Oostnieuwkerke/Etienne Vanacker

18 - 8

18u00 : Etienne Vanacker – Geert Depoortere – Daniël Berten

zaterdag 30 september 2023

Oostnieuwkerke/Kurt Maekelberg – Torhout/Geert Catrysse

17 - 5

14u00 : Kurt Maekelberg – Marc Vandepitte – Jannick Vandromme

Kortemark/Yvan Rosselle – Oostnieuwkerke/Wilfried Vanpeteghem

18 - 16

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Marc Todts

Oostnieuwkerke/Jamel Bulcke – Eernegem/Dany Ophals

9 - 11

16u00 : Jamel Bulcke – Vincent Butin – Chris Snauwaert

Poelkapelle/Marc Titeca – Oostnieuwkerke/Lode Lambrecht

17 - 9

16u00 : Landry Verbeke – Christine Delaey – Felix Delaey



ploegen 1° provinciale juni 2023

Kortemark – Oostnieuwkerke A

vrijdag 23 juni

16u00: Etienne Vanacker– Geert Depoortere – Erwin Hoornaert

16 - 16

zaterdag 24 juni

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Marc Todts

13 - 13

16u00 : Kurt Maekelberg – Johan Deckmyn – Neal Vandepitte

19 - 8

ploegen 3° provinciale juni 2023

Oostnieuwkerke B – Eernegem D

vrijdag 23 juni

18u00 : Lode Lambrecht – Daniël Berten – Rik Deceuninck

12 - 8

zaterdag 24 juni

14u00 : Landry Verbeke – Jannick Vandromme – Felix Delaey

15 - 10

16u00 : Johan Wittouck – Frans Vanelslander – Marc Denolf

15 - 10


ploegen 1° provinciale mei 2023

Oostnieuwkerke A – De Mandel A

donderdag 25 mei

17u30 : Etienne Vanacker– Geert Depoortere – Chris Snauwaert

14 - 14

zaterdag 27 mei

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Gerry Depypere – Marc Todts

16u00 : Kurt Maekelberg – Marc Vandepitte – Neal Vandepitte

ploegen 3° provinciale mei 2023

Eernegem B – Oostnieuwkerke B


vrijdag 26 mei

18u00 : Lode Lambrecht – Daniël Berten – Rik Deceuninck

zaterdag 27 mei

14u00 : Landry Verbeke – Christine Delaey – Felix Delaey

16u00 : forfait



ploegen 1° provinciale april 2023

Oostnieuwkerke A


VRIJ

ploegen 3° provinciale april 2023

Torhout – Oostnieuwkerke B

OPGEPAST

WEDSTRIJDEN WORDEN GESPEELD OP DE TRA VAN EERNEGEM

vrijdag 28 april

17u00 : Lode Lambrecht – Daniël Berten – Rik Deceuninck

zaterdag 29 april

14u00 : Landry Verbeke – Felix Delaey – Christine Delaey

16u00 : Rik Deceuninck – Frans Vanelslander – Marc Denolf



ploegen 1° provinciale maart 2023

Oostnieuwkerke A – Eernegem A

vrijdag 24 maart

18u00: Etienne Vanacker– Geert Depoortere – Patrick Mertens

8 - 20

zaterdag 25 maart

14u00 : Wilfried Vanpeteghem – Erwin Hoornaert – Marc Todts

16 - 8

16u00 : Kurt Maekelberg – Marc Vandepitte – Vincent Butin

22 - 7

ploegen 3° provinciale maart 2023

Oostnieuwkerke B – Eernegem D

OPGEPAST

WEDSTRIJDEN WORDEN GESPEELD OP DE TRA VAN TORHOUT

vrijdag 24 maart

17u00 : Lode Lambrecht – Daniël Berten – Rik Deceuninck

16 - 4

zaterdag 25 maart

14u00 : Landry Verbeke – Felix Delaey – Christine Delaey

11 - 16

16u00 : Johan Wittouck – Frans Vanelslander – Marc Denolf

5 - 19


ploegen 1° provinciale februari 2023

Poelkapelle A - Oostnieuwkerke A

vrijdag 24 februari

17u00 : Etienne Vanacker- Geert Depoortere - Noël Logghe

11 - 8

zaterdag 25 februari

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Marc Todts

15 - 9

16u00 : Kurt Maekelberg - Marc Vandepitte - Neal Vandepitte

16 - 11

ploegen 3° provinciale februari 2023

Eernegem B - Oostnieuwkerke B

OPGEPAST

WEDSTRIJD WORDT GESPEELD OP DE TRA VAN TEN ELSBERGE

vrijdag 24 februari

18u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Rik Deceuninck

9 - 12

zaterdag 25 februari

14u00 : Landry Verbeke -  Jannick Vandromme - Rik Deceuninck

13 - 21

16u00 : Johan Wittouck - Frans Vanelslander - Erwin Hoornaert

15 - 10


ploegen 1° provinciale januari 2023

Oostnieuwkerke A - Kortemark

vrijdag 27 januari

16u45 : Etienne Vanacker- Geert Depoortere - Patrick Mertens

22 - 11

zaterdag 28 januari

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Chris Snauwaert

22 - 13

16u00 : Kurt Maekelberg - Marc Vandepitte - Neal Vandepitte

18 - 11

ploegen 3° provinciale januari 2023

Oostnieuwkerke B

VRIJ


ploegen 1° provinciale december 2022

De Mandel A - Oostnieuwkerke A

vrijdag 16 december

17u00 : Etienne Vanacker- Geert Depoortere - Chris Snauwaert

14 - 12

zaterdag 17 december

13u30 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Noël Logghe

14 - 13

16u00 : Nele Mostrey - Marc Vandepitte - Erwin Hoornaert

12 - 16

ploegen 3° provinciale december 2022

Oostnieuwkerke B - Torhout

woensdag 14 december

16u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Rik Deceuninck

12 - 14

zaterdag 17 december

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

16 - 9

16u00 : Danny Declercq - Frans Vanelslander - Kurt Vandicke

14 - 13

ploegen 1° provinciale november 2022

Oostnieuwkerke A

VRIJ

ploegen 3° provinciale november 2022

Eernegem D - Oostnieuwkerke B

vrijdag 25 november

16u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Rik Deceuninck

27 - 10

zaterdag 26 november

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

18 - 10

16u00 : Rik Deceuninck - Frans Vanelslander - Marc Denolf

13 - 12

ploegen 1° provinciale oktober 2022

Eernegem A - Oostnieuwkerke A

zaterdag 22 oktober

14u00: Chris Snauwaert- Geert Depoortere - Marc Vandepitte

25 - 9

donderdag 27 oktober

18u00: Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

17 - 9

zaterdag 29 oktober

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Marc Todts

26 - 14

ploegen 3° provinciale oktober 2022

Oostnieuwkerke B - Eernegem B

vrijdag 28 oktober

15u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Rik Deceuninck

24 - 8

zaterdag 29 oktober

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

15 - 10

16u00 : Rik Deceuninck - Frans Vanelslander - Marc Denolf

13 - 8

ploegen 1° provinciale september 2022

Oostnieuwkerke A - Poelkapelle

vrijdag 23 september

18u00 : Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

16 - 7

zaterdag 24 september

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Marc Todts

16u00 : Kurt Maekelberg - Geert Depoortere - Chris Snauwaert

ploegen 3° provinciale september 2022

Torhout - Oostnieuwkerke B

vrijdag 23 september

17u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Rik Deceuninck

16 - 13

zaterdag 24 september

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

16u00 : Erwin Hoornaert - Frans Vanelslander - Marc Denolf

° onze heren 1° provinciale werden derde

° onze heren 3° provinciale werden vice-kampioen

HEREN

ploegen 1° provinciale juni 2022

inhaalwedstrijd

Oostnieuwkerke A - De Mandel A

zaterdag 11 juni

16u00 : Kurt Maekelberg - Chris Snauwaert - Marc Vandepitte

20 - 17

woensdag 15 juni

16u00: Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

17 - 8

zondag 26 juni

09u00 : Wilfried Vanpeteghem - Johan Wittouck - Marc Todts

7 - 13

ploegen 3° provinciale juni 2022

inhaalwedstrijd

Schiervelde - Oostnieuwkerke B

OPGEPAST : wedstrijd te spelen in bolletra Torhout

vrijdag 10 juni

17u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Roland Deckmyn

15 - 12

zaterdag 11 juni

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

13 - 10

16u00 : Johan Wittouck - Frans Vanelslander - Marc Denolf

14 - 8

ploegen 1° provinciale mei 2022

De Mandel A - Oostnieuwkerke A

dinsdag 24 mei

16u30 : Georges Declerck - Etienne Vanacker - Geert Depoortere

17 - 9

vrijdag 27 mei

17u00 : Kurt Maekelberg - Marc Vandepitte - Geert Depoortere

15 - 13

zaterdag 28 mei

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Johan Wittouck

16 - 12

ploegen 3° provinciale mei 2022

Oostnieuwkerke B - Eernegem B : te spelen in bolletra TORHOUT

vrijdag 27 mei

17u00 : Erwin Hoornaert - Rik Deceuninck - Marc Denolf

14 - 9

zaterdag 28 mei

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

7 - 20

16u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Roland Deckmyn

9 - 12

ploegen 1° provinciale mei 2022

Eernegem A - Oostnieuwkerke A (inhaalwedstrijd)

vrijdag 13 mei

18u00: Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

10 - 16

zaterdag 14 mei

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Chris Snauwaert - Marc Todts

19 - 9

16u00 : Kurt Maekelberg - Johan Deckmyn - Johan Wittouck

19 - 13

ploegen 3° provinciale mei 2022

Oostnieuwkerke B - Eernegem B (inhaalwedstrijd)

dinsdag 10 mei

15u15 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Roland Deckmyn

15 - 10

donderdag 12 mei

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

16 - 11

16u00 : Erwin Hoornaert - Frans Vanelslander - Marc Denolf

13 - 13

ploegen 1° provinciale april 2022

Oostnieuwkerke A - Eernegem A

vrijdag 29 april

18u00: Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

14 - 11

zaterdag 30 april

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Rik Deceuninck - Marc Todts

6 - 16

16u00 : Kurt Maekelberg - Geert Depoortere - Marc Vandepitte

14 - 11

ploegen 3° provinciale april 2022

Eernegem B - Oostnieuwkerke B

vrijdag 29 april

18u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Johan Wittouck

10 - 18

zaterdag 30 april

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

20 - 7

16u00 : Erwin Hoornaert - Frans Vanelslander - Marc Denolf

17 - 6

ploegen 1° provinciale maart 2022

Oostnieuwkerke A - Poelkapelle A

vrijdag 18 maart

18u30 : Kurt Maekelberg - Geert Depoortere - Marc Vandepitte

9 - 12

vrijdag 25 maart

18u00: Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

18 - 9

zaterdag 26 maart

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Marc Todts

14 - 20

ploegen 3° provinciale maart 2022

Eernegem D - Oostnieuwkerke B

vrijdag 25 maart

18u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Erwin Hoornaert

10 - 13

zaterdag 26 maart

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

26 - 7

16u00 : Frans Vanelslander - Marc Denolf - Godfried Vandendriessche

19 - 8

ploegen 1° provinciale februari 2022

Koekelare - Oostnieuwkerke A

vrijdag 25 februari

18u00: Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

9 - 18

zaterdag 26 februari

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Marc Todts

9 - 12

16u00 : Kurt Maekelberg - Geert Depoortere - Marc Vandepitte

10 - 18

ploegen 3° provinciale februari 2022

Oostnieuwkerke B - Schiervelde

vrijdag 25 februari

18u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Roland Deckmyn

12 - 15

zaterdag 26 februari

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

20 - 11

16u00 : Erwin Hoornaert - Frans Vanelslander - Danny Declercq

12 - 11

ploegen 1° provinciale januari 2022

Oostnieuwkerke A

vrijdag 28 januari

vrij

zaterdag 29 januari

vrij

ploegen 3° provinciale januari 2022

Oostnieuwkerke B - Eernegem D

opgepast : deze wedstrijden worden gespeeld op de bolletra van SCHIERVELDE

vrijdag 28 januari

18u00 : Lode Lambrecht - Godfried Vandendriessche - Roland Deckmyn

13 - 12

zaterdag 29 januari

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

10 - 14

16u00 : Erwin Hoornaert - Frans Vanelslander - Danny Declercq

13 - 12

WEDSTRIJDEN VOOR NOVEMBER EN DECEMBER WORDEN UITGESTELD

ploegen 1° provinciale 2022

Oostnieuwkerke A

vrijdag

18u00 : Ronny Dewachter - Etienne Vanacker - Greta Damman

zaterdag

14u00 : Wilfried Vanpeteghem - Gerry Depypere - Marc Todts

16u00 : Kurt Maekelberg - Geert Depoortere - Marc Vandepitte

ploegen 3° provinciale 2022

Oostnieuwkerke B

vrijdag

18u00 : Lode Lambrecht - Daniël Berten - Roland Deckmyn

zaterdag

14u00 : Landry Verbeke - Christine Delaey - Felix Delaey

16u00 : Erwin Hoornaert - Frans Vanelslander - Marc Denolf