federatietornooi dames

dinsdag 18 juni

Eernegem/Christine Andries – Oostnieuwkerke/Rosa Ingels

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker

woensdag 26 juni

Oostnieuwkerke/Christine Delaey – Eernegem/Rita Vangeluwe

16u00 : Nang Nge Htwe – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Erwin Hoornaert


woensdag 29 mei

Oostnieuwkerke/Rosa Ingels – Schiervelde/Laurette De Burghraeve

9 - 11

16u00 : Nang Nge Htwe - Nele Mostrey – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker

Oostnieuwkerke/Christine Delaey

geen wedstrijd, de dames van Houthem geven forfait


woensdag 24 april 

Oostnieuwkerke/Christine Delaey 

Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

 Coach : Landry Verbeke

 BYE 

Oostnieuwkerke/Rosa Ingels

 Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno 

Coach : Etienne Vanacker 

BYE


woensdag 27 maart

Oostnieuwkerke/Christine Delaey – Eernegem/Annie Cappan

23 - 4

18u00 : Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Landry Verbeke

Eernegem/Vandecasteele Christiane – Oostnieuwkerke/Rosa Ingels

19  -  10

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker


woensdag 28 februari

De Mandel/Gisèle Monbaillieu – Oostnieuwkerke/Christine Delaey

16u00 : Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Landry Verbeke

Oostnieuwkerke/Rosa Ingels – Poelkapelle/Sabine Vantomme

18u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker


woensdag 24 januari

Eernegem/Rita Vangeluwe – Oostnieuwkerke/Christine Delaey

19 - 9

16u00 : Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Landry Verbeke

Oostnieuwkerke/Rosa Ingels – Eernegem/Christine Andries

17 - 10

18u00: Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker


woensdag 20 december

Oostnieuwkerke/Christine Delaey – Houthem/Christelle Godderis

18 - 11

18u00 : Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Landry Verbeke

woensdag 27 december

Schiervelde/Laurette De Burghraeve – Oostnieuwkerke/Rosa Ingels

13 - 13

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker


woensdag 22 november

Oostnieuwkerke/Christine Delaey

Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Landry Verbeke

BYE

Oostnieuwkerke/Rosa Ingels

Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker

BYE


woensdag 25 oktober

Eernegem/Annie Cappan – Oostnieuwkerke/Christine Delaey

17  -  7

18u00 : Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Oostnieuwkerke/Rosa Ingels – Eernegem/Christiane Vandecasteele

13  -  8

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno



woensdag 27 september 2023

Oostnieuwkerke/Christine Delaey – De Mandel/??

20 - 6

16u00 : Christine Delaey – Tamara Heemeryck – Marleen Bardyn

Coach : Landry Verbeke

Poelkapelle/Sabine Vantomme – Oostnieuwkerke/Rosa Ingels

12 - 10

18u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

Coach : Etienne Vanacker


ploeg 1° provinciale juni 2023

Eernegem C – Oostnieuwkerke A

woensdag 21 juni

16u00 : Tamara Heemeryck– Marleen Bardyn - Gaby Deroo

21 - 5

ploeg 1° provinciale juni 2023

Oostnieuwkerke B – Schiervelde

woensdag 21 juni

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno

10 - 12

ploeg 1° provinciale mei 2023

Oostnieuwkerke A – Eernegem B

woensdag 24 mei

16u00 : Marleen Bardyn – Nang Nge Htwe – Nele Mostrey

17 - 12

ploeg 1° provinciale februari 2023

Eernegem C – Oostnieuwkerke B

woensdag 24 mei

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno


ploeg 1° provinciale april 2023

Oostnieuwkerke A

vrij

ploeg 1° provinciale april 2023

Eernegem B – Oostnieuwkerke B

woensdag 26 april

16u00 : Rosa Ingels – Ria Vercruysse – Martine Deserranno


ploeg 1° provinciale maart 2023

Oostnieuwkerke A – Schiervelde

woensdag 22 maart

16u00 : Christine Delaey – Nang Nge Htwe – Marleen Bardyn

16 - 11

ploeg 1° provinciale maart 2023

Oostnieuwkerke B

woensdag 22 maart

vrij


ploeg 1° provinciale februari 2023

Oostnieuwkerke B - Oostnieuwkerke A

woensdag 22 februari

16u00 : Marleen Bardyn - Nang Nge Htwe - Nele Mostrey

12 - 14

ploeg 1° provinciale februari 2023

Oostnieuwkerke B - Oostnieuwkerke A

woensdag 22 februari

16u00 : Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno

12 - 14 


ploeg 1° provinciale januari 2023

Oostnieuwkerke A - Eernegem C

12 - 13

woensdag 25 januari

16u00 : Christine Delaey -Marleen Bardyn - Nele Mostrey

ploeg 1° provinciale januari 2023

Schiervelde - Oostnieuwkerke B

12 - 13

woensdag 25 januari

16u00 : Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno


ploeg 1° provinciale december 2022

Eernegem B - Oostnieuwkerke A

15 - 8

woensdag 14 december

16u00 : Christine Delaey - Tamara Heemeryck - Gaby Deroo

ploeg 1° provinciale december 2022

Oostnieuwkerke B - Eernegem C

10 -10

donderdag 15 december

16u00 : Rosa Ingels - Nele Mostrey - Ria Vercruysse


ploeg 1° provinciale november 2022

Oostnieuwkerke A

VRIJ

ploeg 1° provinciale november 2022

Oostnieuwkerke B - Eernegem B

10 - 12

woensdag 23 november

16u00 : Ria Vercruysse - Rosa Ingels - Nang Nge Htwe

ploeg 1° provinciale oktober 2022

Schiervelde - Oostnieuwkerke A

18 - 11

woensdag 26 oktober

14u00: Greta Damman - Christine Delaey - Tamara Heemeryck

ploeg 1° provinciale oktober 2022

Oostnieuwkerke B

BYE

ploeg 1° provinciale september 2022

Oostnieuwkerke A - Oostnieuwkerke B

21 - 12

woensdag 21 september

16u00 : Greta Damman - Christine Delaey - Tamara Heemeryck

ploeg 1° provinciale september 2022

Oostnieuwkerke A - Oostnieuwkerke B

21 - 12

woensdag 21 september

16u00 : Rosa Ingels - Nang Nge Hwte - Martine Deserranno

° onze dames 1° provinciale werden vice-kampioen

° onze dames 2° provinciale werden eveneens vice-kampioen en promoveren naar 1° provinciale

DAMES

ploeg 1° provinciale juni 2022

Oostnieuwkerke A - Eernegem A : 17 - 12

woensdag 22 juni

18u00 : Greta Damman - Christine Delaey - Nang Nge Htwe

ploeg 2° provinciale juni 2022

inhaalwedstrijd

Poelkapelle B - Oostnieuwkerke B : 13 - 17

maandag 13 juni

18u00 : Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno

ploeg 1° provinciale mei 2022

Poelkapelle A - Oostnieuwkerke A : 17 - 6

woensdag 25 mei

18u00 : Greta Damman - Christine Delaey - Gaby Deroo

ploeg 2° provinciale mei 2022

Oostnieuwkerke B - Poelkapelle B : 14 - 8

woensdag 25 mei

18u00: Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno

ploeg 1° provinciale april 2022

Eernegem B - Oostnieuwkerke A : 13 - 6

woensdag 27 april

18u00 : Greta Damman - Christine Delaey - Tamara Heemeryck

ploeg 2° provinciale april 2022

Oostnieuwkerke B - Schiervelde : 13 - 12

woensdag 27 april

18u00: Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno

ploeg 1° provinciale maart 2022

Oostnieuwkerke A

woensdag 23 maart

vrij

ploeg 2° provinciale maart 2022

Oostnieuwkerke B - De Mandel : 17 - 14

woensdag 23 maart

16u00: Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno

ploeg 1° provinciale februari 2022

Oostnieuwkerke A - Eernegem C : 21 - 10

woensdag 23 februari

18u00 : Greta Damman - Christine Delaey - Tamara Heemeryck

ploeg 2° provinciale februari 2022

Eernegem D - Oostnieuwkerke B : 20 - 7

woensdag 23 februari

17u00 : Rosa Ingels - Ria Vercruysse - Martine Deserranno

ploeg 1° provinciale januari 2022

Eernegem A - Oostnieuwkerke A : 12 - 14

woensdag 26 januari

18u00 : Greta Damman - Christine Delaey - Tamara Heemeryck

ploeg 2° provinciale januari 2022

Oostnieuwkerke B

woensdag 26 januari

vrij

ploeg 1° provinciale december 2021

Oostnieuwkerke A - Poelkapelle A : 13 - 9

woensdag 15 december

18u00 : Greta Damman- Christine Delaey - Tamara Heemeryck

ploeg 2° provinciale december 2021

Poelkapelle B - Oostnieuwkerke B

woensdag 15 december

18u00 : Nele Mostrey - Ria Vercruysse - Nang Nge Htwe

WEDSTRIJD NIET DOORGEGAAN

ploeg 1° provinciale november 2021

Oostnieuwkerke A - Eernegem B

woensdag 24 november

14u00 : Gaby Deroo - Christine Delaey - Nele Mostrey

WEDSTRIJD NIET DOORGEGAAN

ploeg 2° provinciale november 2021

Schiervelde - Oostnieuwkerke B : 23 - 9

woensdag 24 november

18u00: Chris Vanden Broucke - Ria Vercruysse - Nang Nge Htwe