56° kampioenschap van Vlaanderen, 1 tegen 1 (B spelers)

56° championnat de Flandres, 1 contre 1 (joueurs B)

finale: zaterdag/samedi 21 juli/juillet 2024

wedstrijden 8° finale

matchs 8° finale

za/sa 13.04 17u00

Caroline Verplancke – François Dupret                         18 – 20

zo 05.05 09u30

Gilbert Roosebrouck – Uriel Faes

vr 10.05 17u30

Marc Denolf – Gianni Lefever

zo/di 12.05 09u30

Frans Vanelslander – Clement Petit

za 18.05 14u00

Godfried Vandendriessche – Chris Snauwaert

za 18.05 16u00

Erwin Hoornaert – Johan Wittouck

za 01.06 14u00

Geert Depoortere – Steven Bussche

za 01.06 16u00

André Bussche – Johan Denolf


wedstrijden 16° finale

matchs 16° finale

zo/di 11.02 09u30

Jean- Joseph Menet – Johan Wittouck                              10 - 20

ma 19.02 17u00

Godfried Vandendriessche – Marnix Verplancke          20 - 0 (ff)

woe 21.02 17u30

Felix Delaey – Frans Vanelslander                                         3 - 20

ma/lu 26.02 18u00

Norbert Decorte – Clement Petit                                           17 - 20

zo 03.03 09u30

Gianni Lefever – Erna Vermoere                                            20 - 8

woe/me 06.03 17u30

Gilbert Roosebrouck – Bryan Naets                                      20 - 12

woe/me 06.03 19u30

Johan Denolf – Maxime Zamporo                                           20 - 18

za 09.03 14u00

Geert Depoortere – Rik Deceuninck                                        20 - 8

za 09.03 16u00

Chris Snauwaert – Danny Declercq                                          20 - 19

woe 13.03 17u00

Jacky Vande Meirssche – Erwin Hoornaert                            17 - 20

vr 15.03 17u30

Marc Denolf – Eric Vandenbogaerde                                         20 - 6

za/sa 16.03 15u00

Kurt Vandicke – François Dupret                                                  9 - 20

za/sa 16.03 17u00

Uriël Faes - Theo Dupret                                                                  20 - 19

za 23.03 14u00

Marc Vandenameele – André Bussche                                        14 - 20


do 28.03 17u30

Caroline Verplancke – Andy De Witte                                          20 - 15


Alain Leclercq – Steven Bussche                                                      0 - 20 (ff)


wedstrijden voorronde

matchs préliminaires

wo/me 08.11 18u00

Jacky Vande Meirssche – Maxime Leman                        20 - 16

wo/me 08.11 20u00

Clement Petit – Frans Crabbe                                                20 - 0 (ff)

woe/me 15.11 17u30

Matthieu Vanden Borre – Felix Delaey                               15 - 20

vr 17.11 17u00

Chris Snauwaert – Marc Nyssen                                            20 - 11

ma 27.11 18u00

Freddy Defrancq – Andy De Witte                                           1 - 20

woe 29.11 17u00

Eric Vandenbogaerde – Norbert Bruneel                             20 - 0 (ff)

ma 11.12 16u00

Erna Vermoere – Linda Cappelle                                             20 - 18

vr 15.12 17u00

Nele Mostrey – Frans Vanelslander                                          6 - 20

za/sa 16.12 14u00

Bryan Naets – Erik Feys                                                                 20 - 13

vr 22.12 18u30

Rik Deceuninck – Pol Wittouck                                                   20 - 14


za 23.12 14u00

Erwin Hoornaert – Frank Bossuyt                                              20 - 19

vr/ve 12.01 18u00

J. Joseph Menet – Joey Vanhalst                                                   20 - 19

za 13.01 14u00

Dries Butaye – Geert Depoortere                                                  15 - 20

za/sa 13.01 16u00

Bernard Vanhamme – Uriel Faes                                                    0 - 20 (ff)

zo/di 14.01 09u30

Norbert Vanderheeren – Maxime Zamporo                              15 - 20



13° kampioenschap van Vlaanderen, 1 tegen 1 (B+ spelers)

13° championnat de Flandres, 1 contre 1 (joueurs B+)

finale: vrijdag/vendredi 21 juli/juillet 2023

wedstrijd finale

match finale

vr/ve 21.07 14u30

Pol Willem - Maxime Leclercq                       10 - 24


wedstrijden halve finale

matchs demi finale


za 08.07 14u00

Pol Willem – Louis Degruytere                           20 - 11

za/sa 08.07 16u00

Krist Blondeel – Maxime Leclercq                     17 - 20



wedstrijden 4° finale

matchs 4° finale

za 13.05 14u00

Marc Vandepitte – Krist Blondeel                         17 - 20

vr 09.06 18u00

Ronny Develter – Pol Willem                                  12 - 20

za/sa 10.06 14u00

Frédéric Maréchal – Louis Degruytere                17 - 20

vr/ve 16.06 18u00

Ronny Vanelslander – Maxime Leclercq            16 - 20


wedstrijden 8° finale

matchs 8° finale


zo 02.04 09u30


Erwin Hoornaert – Krist Blondeel                                 19 - 20

zo 09.04 09u30

Pol Willem – Ferry Verholle                                             20 - 18

vr/ve 14.04 18u00

Jérémy Berthe – Louis Degruytere                                 17 - 20

za 15.04 16u00

Ronny Vanelslander – Geert Depoortere                     20 - 12

zo/di 16.04 09u30

Ronny Develter – Alain Leclercq                                      20 - 15

ma/lu 17.04 17u00

Noel Logghe – Frédéric Maréchal                                     5 - 20

vr 21.04 18u00

Marc Vandepitte – Danny Declercq                                20 - 10

za/sa 22.04 14u00

Christine Delaey – Maxime Leclercq                              14 - 20




wedstrijden 16° finale

matchs 16° finale


20.01 17u30

Alain Leclercq - Jean-Paul Maréchal                                     20 - 13

06.02 18u00

Geert Catrysse - Jérémy Berthe                                                 16 - 20

08.02 17u00

Ronny Vanelslander - Linda Cappelle                                     20 - 8

11.02 16u00

Danny Declercq - Gerry Depypere                                            20 - 16

13.02 17u00

Pol Willem - André Rickett                                                           20 - 6

15.02 17u00

Marc Vandenameele - Noel Logghe                                          18 - 20

18.02 16u00

Erwin Hoornaert - Eric Verhamme                                           20 - 18

20.02 18u00

Johny Heyndrickx - Marc Vandepitte                                       18 - 20

26.02 09u30

Ferry Verholle - Marc Denolf                                                       20 - 12

27.02 18h00

Frédéric Maréchal - Clément Petit                                             20 - 7

01.03 18u00

Gianni Lefever - Maxime Leclercq                                                5 - 20

05.03 09u30

Geert Depoortere - Dany Ophals                                                  20 - 19

11.03 16u00

Vincent Butin - Louis Degruytere                                                13 - 20

12.03 09u30

Bernard Vanhamme - Krist Blondeel                                           2 - 20

19.03 09u30

Ronny Develter - Robert Wostyn                                                  20 - 18

27.03 18u00

Christine Delaey - Nicolas Lucq                                                    20 - 18


wedstrijden 32° finale

matchs 32° finale


12.10 18u00

Gianni Lefever - Marc Todts                                                  20 - 13

21.10 17u30

Chris Snauwaert - Geert Catrysse                                         14 - 20

07.11 15u00

Ronny Froyman - Robert Wostyn                                         10 - 20

09.11 15u00

Johny Heyndrickx - Daniel Berten                                        20 - 8

09.11 17u00

Godfried VDDriessche - Ronny Vanelslander                    8 - 20

13.11 10u00

Peter Bossy - Linda Cappelle                                                    0 - 20 (ff)

14.11 15u00

Ferry Verholle - Annie Cappan                                                20 - 8

14.11 17u00

Chris Vanden Broucke - Dany Ophals                                    1 - 20

16.11 14u30

Frans Vanelslander - Marc Denolf                                        16 - 20

16.11 17u00

Noel Logghe - Rita Vangeluwe                                                20 - 14

18.11 19u00

Nicolas Lucq - Johan Denolf                                                     20 - 9

19.11 14u00

Clément Petit - Willy Dreesen                                                  20 - 10

19.11 16u00

Geert Depoortere - Maxime Zamparo                                   20 - 16

20.11 10u00

Johan Boysen - Krist Blondeel                                                  13 - 20

21.11 16u00

Norbert Bruneel - André Rickett                                              10 - 20

21.11 18u00

Xavier Salembier - Bernard Vanhamme                                11 - 20

27.11 10u00

Marc Vandepitte - Kenneth Verkindere                                 20 - 19

28.11 18u00

André Wattremez - Eric Verhamme                                         14 - 20

30.11 18u00

Rik Deceuninck - Danny Declercq                                             17 - 20

04.12 10u00

Louis Degruytere - Ludwig Brown                                            20 - 6

05.12 16u00

Jean Joseph Menet - Erwin Hoornaert                                      9 - 20

05.12 18u00

Jean-Paul Maréchal - Jacky VD Meirssche                            20 - 15

11.12 10u00

Julien Lecomte - Gerry Depypere                                               10 - 20

12.12 18u00

Michael De Clerck - Pol Willem                                                     6 - 20

18.12 09u00

Frans Crabbe - Marc Vandenameele                                          19 - 20

23.12 17u30

Ludovic Maréchal - Alain Leclercq                                              13 - 20

27.12 18u00

Ronny Develter - Erik Feys                                                              20 - 11

30.12 17u00

Irene Durenne - Vicent Butin                                                          13 - 20

30.12 19u00

Uriel Faes - Frédéric Maréchal                                                        11 - 20

08.01 10u30

Jérémy Berthe - Maxime Leman                                                     20 - 19

01.02 18u00

Maxim Leclercq - Nang Nge Htwe                                                  20 - 16


Tamara Heemeryck - Christine Delaey                                        0 - 20 (ff)



wedstrijden voorronde

matchs préliminaires


08.11 18u00

Frédéric Maréchal - Johan Wittouck            20 - 7

11.11 15u00

Arneau Bossut - Christine Delaey                  11 - 20

11.11 17u00

André Rickett - Etienne Vanacker                 20 - 19

12.11 16u00

Bryan Naets - Rik Deceuninck                        15 - 20



59° kampioenschap van Vlaanderen, 2 tegen 2

59° championnat des Flandres, 2 contre 2

finale: donderdag/jeudi 21 juli/juillet 2022

FINALE

do 21.07 14u30

Frank Anseeuw - Dennis Bonny                                  12

Ronny Dewachter - Jannick Vandromme                24

wedstrijden halve finale

za 09.07 14u00

Frank Anseeuw - Dennis Bonny                                  20

Erik Raes - Werner Maes                                                 19

za 09.07 16u00

Ronny Dewachter - Jannick Vandromme                 20

Vincent Butin - Uriël Faes                                               13


wedstrijden 4° finale

matchs 4° finale


zo 22.05 09u00

Wilfried Vanhoutte - Bart Steenkiste                          14

Frank Anseeuw - Dennis Bonny                                   20

vr 17.06 18u00

Erik Raes - Werner Maes                                                 20

Jamel Bulcke - Ronny Develter                                     15


za 18.06 16u00

Wilfried Vanpeteghem - Etienne Vanacker              13

Ronny Dewachter - Jannick Vandromme                  20

za/sa 25.06 16u00

Vincent Butin - Uriël Faes                                                20

Ludovic Marechal - Nicolas Sapin                                14


wedstrijden 8° finale

matchs 8° finale


zo 27.03 09u30

Vincent Butin - Uriël Faes                                              20

Ferry Verholle - Godfried Vandendriessche            11

za 09.04 14u00

Ronny Dewachter - Jannick Vandromme                 20

Patrick Mertens - Krist Blondeel                                  17

za/sa 09.04 16u00

Ludovic Marechal - Nicolas Sapin                               20

Roger Vandamme - Antoon Vanhoorne                     19

vr 15.04 17u30

Jamel Bulcke - Ronny Develter                                     20

Landry Verbeke - Christine Delaey                              18

za 16.04 14u00

Rik Deceuninck - Daniël Berten                                       7

Frank Anseeuw - Dennis Bonny                                     20

vr 22.04 19u00

Wilfried Vanhoutte - Bart Steenkiste                           20

Dimitri Bodart - Michael Fourez                                    17

zo 24.04 09u00

Noël Logghe - Jan Vandamme                                         14

Wilfried Vanpeteghem - Etienne Vanacker                20

wo 27.04 14u00

Ivan Mahieu - Robert Wostyn                                          19

Erik Raes - Werner Maes                                                    20


wedstrijden 16° finale

matches 16° finale


wo 02.02 17u00

Roger Vandamme - Antoon Vanhoorne                       20

Stefaan Vannieuwenhuyse - Rudi Degezelle                8

zo 13.02 10u00

Gerry Depypere - Danny Declercq                                  17

Ferry Verholle - Godfried Vandendriessche              20

ma 14.02 18u00

Xavier Salembier - Dominique Depelchin                  10

Wilfried Vanpeteghem - Etienne Vanacker               20

wo 16.02 17u00

Fabian Godderis - André Rickett                                   16

Erik Raes - Werner Maes                                                  20

za/sa 19.02 14u00

Jean-Paul Marechal - Frédéric Marechal                  18

Patrick Mertens - Krist Blondeel                                  20

za/sa 19.02 16u00

Roland Deckmyn - Johan Deckmyn                             12

Ludovic Marechal - Nicolas Sapin                               20

zo 20.02 09u00

Noël Logghe - Jan Vandamme                                      20

Kurt Maekelberg - Marc Vandepitte                           17


ma 21.02 17u00

Yvan Rosselle - Alain Terryn                                           6

Wilfried Vanhoutte - Bart Steenkiste                         20

zo 06.03 09u00

Frank Anseeuw - Dennis Bonny                                   20

Gilbert Froyman - Eric Verhamme                              19

ma 07.03 15u00

Rik Deceuninck - Daniël Berten                                   20

André Deschacht - Rita Vangeluwe                            16

ma/lu 07.03 17u00

André Wattremez - Arneau Bossut                             15

Vincent Butin - Uriël Faes                                              20

wo/me 09.03 18u00

Landry Verbeke - Christine Delaey                            20

Patrick Dewachter - Jozef Dewitte                             18

vr 11.03 17u30

Marc Titeca - Kenneth Verkindere                             11

Ivan Mahieu - Robert Wostyn                                     20

za/sa 12.03 14u00

Michel Petitbergien - Andy Dewitte                          11

Ronny Dewachter - Jannick Vandromme               20

zo 20.03 09u00

Marcel Desmet - Marc Alliet                                         16

Jamel Bulcke - Ronny Develter                                    20

ma/lu 11.04 18u00

Danny Ophals - Linda Cappelle                                    10

Dimitri Bodart - Michael Fourez                                 20


wedstrijden voorronde

matches préliminaires


woe 17.11 16u30

Roland Deckmyn - Johan Deckmyn                                  20

Ria Vercruysse - Nang Nge Htwe                                       19

wo/me 17.11 18u30

Johan Wittouck - Chris Vanden Broucke                          4

Alain Leclercq - Arneau Bossut                                          20

vr 19.11 16u30

Ferry Verholle - Godfried Vandendriessche                 20

Marc Denolf - Rik Deceuninck                                            18

vr/ve 19.11 18u30

Ludovic Marechal - Nicolas Sapin                                    20

Erwin Hoornaert - Chris Snauwaert                                11

zo 28.11 09u00

Wilfried Vanhoutte - Bart Steenkiste                               20

Louis Degruytere - Juanito Degruytere                           16

ma 29.11 17u00

Vincent Butin - Uriël Faes                                                     20

Johan Boysen - Johny Heyndrickx                                     13

wo 01.12 14u00

Roger Vandamme - Antoon Vanhoorne                           20

Marc Sioen - Frans Vanelslander                                        12

zo/di 05.12 09u30

Nicolas Lucq - Vincent Legrand                                           11

Jamel Bulcke - Ronny Develter                                             20

zo/di 12.12 10u00

Dimitri Bodart - Michael Fourez                                          20

Lode Lambrecht - Marc Todts                                               11

ma 03.01 18u00

Ronny Froyman - Lucien Vanderhaegen                            7

Ronny Dewachter - Jannick Vandromme                         20

wo 05.01 18u00

Pol Willem - Jozef Delmotte                                                  16

Frank Anseeuw - Dennis Bonny                                          20

vr 14.01 17u30

Norbert Bruneel - Norbert Vanderheeren                        10

Gerry Depypere - Danny Declercq                                      20

ma 17.01 17u00

Danny Ophals - Linda Cappelle                                           20

Pol Viaene - Patrick Cneut                                                       0 (ff)

woe 19.01 15u00

Geert Depoortere - Erwin Hoornaert                                20

Patrick Feys - Luc Delaey                                                         4


za/sa 12.02 14u00

Frédéric Flamey - Jean-François Flamey                        18

Landry Verbeke - Christine Delaey                                     20